Pokój jednoosobowy SGL już od

219ZAREZERWUJ POBYT

Jeśli znudziło nam się coroczne wyprawianie urodzin w domu albo nasze mieszkanie jest tak małe, że nie pomieści wszystkich gości, których chcielibyśmy zaprosić, to może czas na znalezienie innego miejsca na świętowanie? Jednym z bardzo dobrych i oryginalnych pomysłów jest urządzenie przyjęcia urodzinowego w hotelu. Zależnie od naszych indywidualnych upodobań możemy zdecydować się na wystawny obiad, przyjęcie z przekąskami i zabawą taneczną lub inną formę najbardziej dopasowaną do nas i do oczekiwań naszych gości.

 

Moc niezwykłych atrakcji

Hotele są zazwyczaj bardzo otwarte na urządzanie takich uroczystości jak urodziny i ich obsługa chętnie będzie służyć nam profesjonalną pomocą przy ustalaniu wszelkich szczegółów. Przede wszystkim warto zapoznać się z dostępnym menu i wybrać takie potrawy, które będą nam i naszym gościom najbardziej smakować, dodatkowo można wybrać propozycje przygotowane specjalnie dla dzieci.

Poza jedzeniem hotele oferują nam wiele innych interesujących atrakcji, wśród których możemy wybierać, aby urządzane przez nas przyjęcie nie było nudne. Mogą to być między innymi:

- parkiet taneczny wraz z didżejem lub zespołem muzycznym, który zagra wybrane przez nas utwory i poderwie gości do radosnych pląsów;

- zabawy i gry specjalnie przygotowane dla naszych dzieci, aby nie nudziły się przy stole z dorosłymi;

- zorganizowanie przyjęcia tematycznego, w którym zarówno jedzenie, wystrój sali, jak i muzyka będą nawiązywały do wybranego przez nas motywu;

- prowadzenie całej imprezy przez wodzireja, który wymyśli ciekawe zabawy integracyjne dla gości, urządzi miniwarsztaty taneczne lub inne, dzięki którym zapewni gościom rozrywkę i integrację.

Po przyjęciu można naszym gościom zaproponować nocleg w hotelu, aby zmęczeni nie musieli od razu wracać do swoich domów. Inną ciekawą propozycją jest także zaproszenie do skorzystania z oferty wellnes i spa, którą oferuje bardzo wiele hoteli. Nasi goście na pewno ucieszą się z możliwości odwiedzenia sauny, jaccuzi lub masażu zapewniającego odprężenie i redukującego napięcie mięśni.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Bądź na bieżąco i złap okazje
Newsletter